دارو خوردن سینمای برگزاری جشنواره جشنواره جهانی فیلم فجر

دارو خوردن: سینمای برگزاری جشنواره جشنواره جهانی فیلم فجر رسول صدرعاملی سینمای جهان تاثیر جشنواره دنیا فجر در جهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سال‌های سال بگذرد سمت او نمی‌روم ، بیانات تند بازیگر «شب‌های برره» راجع به مهران مدیری

بازیگر «شب‌های برره» راجع به علت همکاری نکردنش با مهران مدیری توضیح داد و از تجربیاتی که در سال‌های گذشته با او داشته است گفت.

سال‌های سال بگذرد سمت او نمی‌روم ، بیانات تند بازیگر «شب‌های برره» راجع به مهران مدیری

بیانات تند بازیگر «شب های برره» راجع به مهران مدیری/ سال های سال بگذرد سمت او نمی روم

عبارات مهم : همکاری

بازیگر «شب های برره» راجع به علت همکاری نکردنش با مهران مدیری توضیح داد و از تجربیاتی که در سال های گذشته با او داشته است گفت.

مختار سائقی راجع به علت همکاری نکردن اش با مهران مدیری گفت: من بیش از همه بازیگرانی که با مهران مدیری همکاری کردند در کنار او بودم. از «ساعت خوش» همکاری ام با مهران مدیری شروع شد و تا «نوروز 77»، «پلاک 14»، «پاورچین»، «نقطه چین»، «شب های برره» و «مرد هزار چهره» ادامه پیدا کرد ولی بعد از آن همکاری ما قطع شد و هیچگاه هم علت آن را نفهمیدم.

او به همین جهت افزود: مهران مدیری به همین شکل کار می کند یعنی هنگامی که نخواهد با کسی کار کند دیگر سراغش نمی رود. هیچ کس هم نمی پرسد که آیا جهت بازی استفاده نمی شود البته از طریق یکی از دوستانم که ارتباط نزدیکی با مهران مدیری دارد شنیدم که او گفته است: دیگر نمی خواهم با مختار سائقی کار کنم ولی علت آن را هم نمی گویم.

بازیگر «مرد هزارچهره» راجع به بازیگرانی که در حال حاضر با مدیری همکاری می کنند اظهار کرد: علاوه بر من بازیگران زیادی با مدیری همکاری می کردند که در حال حاضر همکاریشان قطع شده است است.

سائقی راجع به میل به به همکاری با مهران مدیری همچون گذشته توضیح داد: سال های سال هم بگذرد هرگز به سمت مهران مدیری نمی روم تا بتوانم نقشی از او دریافت کرده و بازی کنم چون جهت بازیگر حرفه ای این کار عرف نیست. اگر او بخواهد که در نقشی بازی کنم با کمال میل قبول می کنم همانطور که در «مرد هزارچهره» نقش استوار کریمی را بازی کردم و آخرین همکاری من با مهران مدیری شد.

او به شخصیت مهران مدیری و تاثیرگذاری او اشاره و بیان کرد: من همچنان مهران مدیری را دوست دارم و به همکاری با او افتخار می کنم چون هنوز که هنوز است مرا در خیابان سرجوخه صدا می زنند. کارهای مهران مدیری ماندگار است به ویژه«شبهای برره» که مردم با لحظه به لحظه آن همذات پنداری کردند.

این بازیگر راجع به تولید برنامه «دورهمی» و تاثیر آن در بیکاری بازیگرانی که با مهران مدیری همکاری کردند اظهار کرد: نمی توانم در این باره قضاوت کنم. باید به جای مهران مدیری باشم تا ببینم آیا با مختار سائقی و سایر بازیگران جهت همکاری تماس می گرفتم. ای کاش جهت من روشن می شد که آیا مدیری با من و امثال من کار نمی کند.

سائقی در ادامه خاطرنشان کرد: دکورهای «شب های برره» را من به همراه چند افغانی طراحی کردم و حتی نگهداری دکورهای این سریال برعهده من بود. وقت فیلمبرداری این سریال فصل زمستان بود، برف می آمد و جهت این که آسیبی به دکورها وارد نشود شب ها در محل فیلمبرداری می خوابیدم. در «نقطه چین» و «شب های برره» در کنار بازیگری، صحنه پردازی و مدیریت صحنه را برعهده داشتم. من اول به خاطر خودم و بعد به خاطر مدیری به هر شکلی در خدمت او بودم. دو بار جهت پی بردن به علت قطع همکاری کنجکاوی کردم ولی نتیجه ای نگرفتم. اگر روزی روزگاری به شرط بقای عمر با هم دیدار کردیم از خود او علت قطع همکاری را می پرسم.

سال‌های سال بگذرد سمت او نمی‌روم ، بیانات تند بازیگر «شب‌های برره» راجع به مهران مدیری

واژه های کلیدی: همکاری | بازیگر | مدیریت | بازیگری | بازیگری | بازیگران | مهران مدیری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs