دارو خوردن سینمای برگزاری جشنواره جشنواره جهانی فیلم فجر

دارو خوردن: سینمای برگزاری جشنواره جشنواره جهانی فیلم فجر رسول صدرعاملی سینمای جهان تاثیر جشنواره دنیا فجر در جهان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازگشت طارمی و حضور علیپور، خط حمله پرسپولیس را رویایی می‌کند / محمدخانی

پیشکسوت و هافبک افسانه‌ای پرسپولیسی‌ها راجع به شرایط این تیم با خبرآنلاین گفت‌وگو کرد.

بازگشت طارمی و حضور علیپور، خط حمله پرسپولیس را رویایی می‌کند / محمدخانی

محمدخانی: بازگشت طارمی و حضور علیپور، خط حمله پرسپولیس را رویایی می کند

عبارات مهم : چگونه

پیشکسوت و هافبک افسانه ای پرسپولیسی ها راجع به شرایط این تیم با خبرآنلاین گفت وگو کرد.

ناصر محمد خانی پیشکسوت تیم پرسپولیس در گفتگویی با خبرآنلاین درمورد بازی روز گذشته پرسپولیس برابر سایپا و همچنین لیست تازه تیم ملی صحبت هایی کرده است که در ادامه می خوانید:

*پرسپولیس توانست با دو گل از سد سایپا بگذرد. شما عملکرد سرخپوشان را دراین بازی چگونه دیدید؟
به عقیده من پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و توانست 3 امتیاز مهم را کسب کند. پرسپولیس باز هم مدعی مهم قهرمانی است.

بازگشت طارمی و حضور علیپور، خط حمله پرسپولیس را رویایی می‌کند / محمدخانی

*محسن مسلمان بعد از بازی برابر الهلال نیمکت نشین شد. شما علت این تصمیم برانکو را فنی می بینید یا انضباطی؟
من به طور دقیق نمی توانم علت نیمکت نشینی مسلمان را بگویم و آقای برانکو تصمیم می گیرند که کدام بازیکنان بازی کنند. من به علت اینکه اشراف مستقیم روی تمرینات این تیم ندارم نمی توانم قطعی نظر بدهم ولی علت آن می تواند عدم آمادگی مسلمان باشد.مسلمان بازیکن بسیار خوب و بازیگردان عالی در خط میانی است.

*عملکرد بشار رسن در دو بازی گذشته که فیکس بازی کرده است چگونه بوده است؟
به عقیده من بازیکن بسیار خوبی است و قطعا آقای برانکو بازی های او را مشاهده کرده هست. و قطعا بازیکن خوبی بوده است که برانکو او را به پرسپولیس آورده است.

*در غیاب مهدی طارمی علی علیپور درخشش خوبی داشت و در پنج بازی گذشته پنج گل به ثمر رسانده و ستاره این فصل پرسپولیس محسوب می شود. شما در این مدت عملکرد او را چگونه ارضابی کرده اید؟
بازیکن گلزن و جوانی است و خیلی خوب توانسته جای طارمی را جهت پرسپولیس پر کند. علیپور این فصل و از شروع توانسته خوب کار کند و تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته باشد.امسال قطعا هم جهت بازیکنان و هم جهت پرسپولیس سال بسیار خوبی خواهد بود.

*محسن ربیع خواه یکی از بازیکنانی است که مورد انتقاد هواداران قرار گرقته است ولی برانکو اعتقاد زیادی به او دارد!
یک سری بازیکنان وجود دارند که زحمتکش هستند و ربیع خواه قطعا جزو آن دسته از بازیمنان زحمت کش و دونده است.اما این بازیکنان به علت اینکه گل کم می زنند به چشم بعضی ها نمی آیند و تا این بازیکن اشتباهی می کند که منجر به گل می شود همه تلاش دارند او را تخریب و از او انتقاد کنند.

پیشکسوت و هافبک افسانه‌ای پرسپولیسی‌ها راجع به شرایط این تیم با خبرآنلاین گفت‌وگو کرد.

*عملکرد منشا در این فصل چگونه بوده است؟
این بازیکن هم مثل دیگر بازیکنان در حال تلاش است .اما این فصل کمی بد شانسی آورده هست. منشا بازیکنی است که از فضاها بسیار خوب استفاده می کندو جهت تیم موقعیت گل درست میکند.

*پرسپولیس از وقت محرومیت طارمی در هر بازی میانگین 2 گل زده است به نظر شما مهدی طارمی اگر برگردد می تواند دوباره در ترکیب مهم باشد؟
این اتفاق تنها در یک صورت اتفاق می افتد. فقط در صورتی امکان پذیر است که مهدی با روحیه اوج و بدنی کاملا آماده وارد مسابقه های شود تا بتواند در ترکیب مهم قرار بگیرد. به علت اینکه این تیم د حال حاضر دو مهاجم آماده و گلزن در اختیار دارد و با حضور مهدی و علیپور خط حمله پرسپولیس رویایی خواهد شد.

*پس از چند سال استقلالی های دعوت شده است به تیم ملی زیاد از پرسپولیسی ها است نظر شما در این رابطه چیست؟و اینکه آیا می تواند علت افت بازیکنان پرسپولیس باشد؟
این نظر کارلوس کی روش است که کدام بازیکنان به تیم ملی دعوت شوند و کسی نمی تواند در این تصمیم دخالتی انجام دهد. ولی من خوشحالم که بازیکنان جوان به تیم ملی دعوت می شوند. به نظر من پرسپولیس اصلا افتی نداشته است و روز به روز بهتر و آماده تر می شود. این را می توان در جایگاه جدولی آنها و همچنین نوع بازی این تیم فهمید.

واژه های کلیدی: چگونه | برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | محسن مسلمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs