دارو خوردن سینمای برگزاری جشنواره جشنواره جهانی فیلم فجر

دارو خوردن: سینمای برگزاری جشنواره جشنواره جهانی فیلم فجر رسول صدرعاملی سینمای جهان تاثیر جشنواره دنیا فجر در جهان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قربانی یا فرصت‌طلب؟ ، مورد عجیب شیوا امینی!

فرصت‌طلب یا قربانی؟ این سئوالی است که بعد از ادعای یک دختر فوتسالیست و پاسخ فدراسیون فوتبال به وجود آمده است.

قربانی یا فرصت‌طلب؟ ، مورد عجیب شیوا امینی!

مورد عجیب شیوا امینی!/قربانی یا وقت طلب؟

عبارات مهم : قربانی

فرصت طلب یا قربانی؟ این سئوالی است که بعد از ادعای یک دختر فوتسالیست و پاسخ فدراسیون فوتبال به وجود آمده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ ادعای شیوا امینی راجع به محرومیتش از تیم ملی فوتسال بانوان ، به علت عدم رعایت حجاب در سفری خارج از کشور ، خیلی سریع بهانه ای شد جهت بازتاب بسیار خبری و هجمه ای بزرگ. حتی این خبر و نوشته این دختر بقدری اثرگذار شد که ترانه علیدوستی هنرپیشه مشهور برایش پستی توئیت کرد تا این حرف ها زیاد دیده شوند. فدراسیون فوتبال ولی در یکی از معدود کارها موثر و به موقعش در جوابیه ای تاکید کرده است که این بازیکن اصلا از سال 1389 و بعد از یک مصدومیت دیگر به وسیله مربیان متفاوت به تیم های ملی دعوت نشده که مسئله حجابش خیلی به چشم بیاید.

قربانی یا فرصت‌طلب؟ ، مورد عجیب شیوا امینی!

شیوا امینی شاید در آن سال های دولت دهم در دوره ریاست علی کفاشیان و نایب رئیسی بانوان فریده شجاعی یکی از ملی پوشان کشور عزیزمان ایران بوده ولی بعد از آن در همه موفقیت های بدست آمده به وسیله همه مربیان بعدی تیم از جمله تیم هایی که زیر نظر مدیران فنی آقا از ژوراندیرو تا علی صانعی بودند و نایب قهرمانی یا قهرمانی آسیا را جهت کشورمان فتح کرده اند جایی نداشته و از اشخاص مشهور فوتسال بانوان کشور عزیزمان ایران هم نبوده که در لیگ درخشش فوق العاده ای جهت خود ثبت کرده باشد.

حرف های او راجع به حذفش به علت مسئله حجاب اگرچه به کلی تکذیب شده است و هنوز خود این دختر واکنشی به پاسخ فدراسیون فوتبال و حرف های سرپرست تیم ملی نداشته ولی حتی اگر واقعیت هم داشت ، به علت فشاری که چنین رفتاری به کل ورزش بانوان می آورد و باعث سختگیری جهت سایر همبازیانش می شوند که قوانین را اجرا می کنند تا اقلا بتوانند ورزش بانوان را با رعایت حجاب در کشور زنده نگه دارند ، رفتاری قابل نقد بود.

فرصت‌طلب یا قربانی؟ این سئوالی است که بعد از ادعای یک دختر فوتسالیست و پاسخ فدراسیون فوتبال به وجود آمده است.

واژه های کلیدی: قربانی | فوتبال | رعایت حجاب | فوتسال بانوان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs